Конкурс продлен! Принимайте участие!
Домашнее задание на контроле!
Официальное наименование:
Дзяржаўная ўстанова адукацыі "Воўпаўская сярэдняя школа"
Тип учреждения:
Учреждение общего среднего образования / Установа агульнай сярэдняй адукацыi
Населенный пункт:
д. Волпа
Адрес:
а.г Воўпа вул. Школьная д. 6 231908 Ваўкавыскі раён Гродзенская вобласць
Телефоны:
8(01512) 68-2-75 (намеснік дырэктара па вучэбна-выхаваўчай рабоце)
8(01512) 68-2-74 (дырэктар)
8(01512) 68-2-75 (педагог сацыяльны, педагог-псіхолаг)
volpa2005@yandex.by

Мы рады вітаць Вас на старонках нашага сайта. Спадзяемся, Вы  зможаце знайсці тут карысную для сябе інфармацыю, даведацца як мага больш аб школе і стаць нашымі пастаяннымі наведвальнікамі.

У школе створана асаблівая атмосфера,  якая садзейнічае захаванню, умацаванню маральнага, фізічнага і псіхічнага здароўя вучняў.

СЕРТЫФІКАТ АБ ДЗЯРЖАЎНАЙ АКРЭДЫТАЦЫІ https://content.schools.by/volpa/library/сайт1.PDF

У школе створаны ўсе неабходныя ўмовы для навучання і выхавання вучняў. Маецца 12 вучэбных кабінетаў, спартыўная зала, дзве майстэрні, кабінет інфарматыкі, кабінет харэаграфіі, актавая зала (сумешчана з абедзенным залам), спартыўны гарадок. Асобныя кабінеты маюць педагог-арганізатар, педагог-сацыяльны, педагог-дэфектолаг. У школе створаны музей. Тэрыторыя школы добраўпарадкавана, абсталявана дзіцячая пляцоўка, пастаянна ажыццяўляецца азеляненне. На базе школы працуе філіял Краснасельскай школы мастацтваў.

Паважаныя, вучні! У час восеньскіх канікул запрашаем навучэнцаў школы прыняць удзел у выхаваўчых мерапрыемствах і з карысцю для сябе правесці вольны час.

18 октября в ГУО "Волповская средняя школа" прошли выборы в Молодежный парламент IV созыва.

18 октября в 17:20 | Шэўчык І. А. | нет комментариев

Поздравляем победителей и призеров районных соревнований по легкоатлетическому кроссу среди школьников.

12 октября в 16:18 | Шэўчык І. А. | нет комментариев