Голосование
Уважаемые родители! Примите участие в голосовании по выбору председателя попечительского совета школы
Голосование
Уважаемые родители, примите участие в голосовании по выборам председателя общешкольного родительского комитета

Навіны

В разделе "БЯСПЕКА ЖЫЦЦЯДЗЕЙНАСЦІ" размещена информация по предупреждению и выявлению преступлений и правонарушений в сфере высоких технологий, разработанная Министерством внутренних дел Республики Беларусь

В Беларуси стартовала благотворительная акция ОО "БРСМ" и ОО "БРПО" «Чудеса на Рождество», мероприятия которой пройдут до 20 января 2018 года и пополнят копилку добрых дел популярного всебелорусского проекта «Наши дети», приуроченного к новогодним и рождественским праздникам.

30 декабря 2017 в 09:33 | Ільніцкая Л. Р. | нет комментариев

Стартовала районная акция «Новогоднее пионерское поздравление».

26 декабря 2017 в 10:02 | Ільніцкая Л. Р. | нет комментариев

Завяршыўся другі этап рэспубліканскай алімпіяды па вучэбных прадметах сярод вучняў 9-11 класаў. У склад каманды нашай школы увайшлі наступныя вучні: Мінько Мікіта, Вароновіч Святлана (біялогія), Мароз Уладзіслаў (фізіка), Язерская Карына, Карповіч Ганна, Жукоўскі Яўгеній (працоўнае навучанне), Грэбнева Ірына (нямецкая мова, беларуская мова), Альховік Марта (беларуская мова).
Паспяховым і рэзультатыўным быў удзел у алімпіядзе дзяўчынак 10 і 11 класа. Варановіч Святлана атрымала дыплом ІІ ступені па біялогіі, а Грэбнева Ірына- дыплом І ступені па нямецкай мове. Таксама неабходна адзначыць, што Ірына ўвайшла ў склад раённай каманды на ІІІ этап рэспубліканскай алімпіяды, які адбудзецца ў Гродна ў студзені. Віншуем пераможцаў і жадаем далейшых поспехаў!

2 декабря 2017 в 15:29 | Бучилко Н. А. | нет комментариев

Республиканская акция "Не прожигай свою жизнь" стартует с 15 ноября.

16 ноября 2017 в 13:40 | Бучилко Н. А. | нет комментариев

На галоўнай старонцы размешчаны план мерапрыемстваў на асеннія канікулы для вучняў. Чакаем вас у школе!!!

27 октября 2017 в 11:02 | Бучилко Н. А. | нет комментариев

На родительском собрании 13 октября обсуждались вопросы организации образовательного процесса в 2017/2018 учебном году, правила безопасного поведения учащихся. Перед родителями выступил инспектор ИДН Филоник С.С. >>>
Завершилось собрание праздничным концертом, посвященным Дню матери! >>>

14 октября 2017 в 10:59 | Карпович Д. С. | нет комментариев

Самый лучший праздник на земле – это День матери. Для каждого из нас мама – это только добро, надежда, тепло.

14 октября 2017 в 09:27 | Ільніцкая Л. Р. | нет комментариев

Гэты дзень быў прысвечаны добрым справам. Вучні зрабілі сваімі рукамі прыгожыя сувеніры, а затым уручылі іх пацыентам Воўпаўскай бальніцы сястрынскага догляду. Вельмі прыемна рабіць добрыя справы.
А вечарам вучні 9-11 класаў мелі магчымасць задаць 100 пытанняў пажылым людзям.

30 сентября 2017 в 20:49 | Карпович Д. С. | нет комментариев

Вучні школы з задавальненнем наведваюць мерапрыемствы, якія праводзіць Кудрык Ю.В. На гэты раз ўсе падарожнічалі па турыстычнай сцяжынцы "Быць турыстам - гэта здорава!". Кожнай камандзе трэба было выканаць шэраг заданняў, якія выявілі здольнасць вучняў работаць у камандзе, уменне знаходзіць неардынарная рашэнні.

23 сентября 2017 в 13:37 | Карпович Д. С. | нет комментариев

Встреча с священнослужителем Православной Церкви