Новости проекта
Подписывайтесь на нас ВКонтакте!
Голосование
Уважаемые родители! Примите участие в голосовании по выбору председателя попечительского совета школы
Всего 39 человек
Голосование
Уважаемые родители, примите участие в голосовании по выборам председателя общешкольного родительского комитета
Всего 40 человек

ШОСТЫ ДЗЕНЬ

Дата: 11 ноября 2013 в 08:51, Обновлено 18 января в 11:27
Автор: Козлов В. А.

20 студзеня      Культурная субота

Час

Назва мерапрыемства

Адказныя

9.00-10.00

Аб’яднанне па інтарэсах “Шахматы і шашкі”

Квяцінская Л.В.

9.00-10.00

Аб’яднанне па інтарэсах “Сцэнічнае майстэрства”

Шэўчык І.А.

9.00-10.00

Аб’яднанне па інтарэсах “Настольны тэніс”

Свістун С.У.

9.00-10.00

Кансультацыя псіхолага для вучняў ІХ-ХІ кл. “Забяспячэнне аховы правоў і законных інтарэсаў непаўналетніх” (Дэкрэт № 18 Прэзідэнта Рэспублікі Беларусь)

Эйсмант Ж.І.

10.00-11.00 

І-VIII класы 

Фальклорныя пасядзелкі. Народныя абрады “Гуканне вясны”, “Хрэсьбіны”

АКіД «Воўпаўскі Дом культуры”

Шэўчык І.А.

Кароль Т.У.

11.00-12.00

Аб’яднанне па інтарэсах “Сцэнічнае майстэрства”

Шэўчык І.А.

11.00-12.00

Спартыўная секцыя “Агульная фізічная падрыхтоўка”

Свістун С.У.

11.00-14.00

Аб’яднанне па інтарэсах “Юныя краязнаўцы”  

Кудрык Ю.В.

11.35-12.00

Кансультацыя псіхолага для бацькоў

“Уплыў псіхалагічнага мікраклімату на дзіця” ІХ-ХІ кл.

Эйсмант Ж.І.

12.00-13.00

Кансультацыя настаўнікаў-прадметнікаў для бацькоў па праблемных пытаннях вучэбных прадметаў (руская мова)

Носка Т.С.

12.00-14.00

Аб’яднанне па інтарэсах “Фактар – ПСІ”

Эйсмант Ж.І.

16.00-18.00

Аб’яднанне па інтарэсах “Займальная інфарматыка”

Казлоў В.А.

18.00- 21.00

ІХ-ХІ класы

Сустрэча са святарамі  праваслаўнай і каталіцкай канфесій “Сто пытанняў аб жыцці”

Носка Т.С.

Эйсмант Ж.І.

13 студзеня       Дзень здароўя. Дзень снега

Час

Назва мерапрыемства

Адказны

9.00-10.00

Аб’яднанне па інтарэсах “Шахматы і шашкі”

Квяцінская Л.В.

9.00-10.00

Аб’яднанне па інтарэсах “Сцэнічнае майстэрства”

Шэўчык І.А.

9.00-10.00

Аб’яднанне па інтарэсах “Настольны тэніс”

Свістун С.У.

9.00-10.00

Кансультацыя псіхолага для вучняў 1-4 кл. “Як навучыцца прабачаць?...”

Эйсмант Ж.І.

10.00-11.00 

1-4 класы 

Забаўляльная праграма “Беларускія народныя гульні”                                                       

Глебік А.Р.

10.00-11.00 

5-8 класы 

Першынство школы па піянерболу сярод піянерскіх атрадаў

Свістун С.У.

Ільніцкая Л.Р.            

11.00-12.00

Аб’яднанне па інтарэсах “Сцэнічнае майстэрства”

Шэўчык І.А.

11.00-12.00

Спартыўная секцыя “Агульная фізічная падрыхтоўка”

Свістун С.У.

11.00-14.00

Аб’яднанне па інтарэсах “Юныя краязнаўцы”  

Паход выхаднога дня "У пошуках снегу"

Кудрык Ю.В.

11.35-12.00

Кансультацыя псіхолага для бацькоў

“Прычыны “неадэкватных паводзін” дяцей і шляхі его прадухілення” 1-4 кл.

Эйсмант Ж.І.

12.00-13.00

Кансультацыя настаўнікаў прадметнікаў для бацькоў па праблемных пытаннях вучэбных прадметаў (геаграфія)

Бучылка Н.А.

12.00-14.00

Аб’яднанне па інтарэсах “Фактар –ПСІ””

Эйсмант Ж.І.

16.00-18.00

Аб’яднанне па інтарэсах “Займальная інфарматыка”

Казлоў В.А.

18.00- 21.00

9-11 класы

Спартыўныя спаборніцтвы паміж зборнымі камандамі ІХ-ХІ класаў

Свістун С.У.    

  23 снежня    Дзень беларускага кіно  

Час

Назва мерапрыемства

Адказны

9.00-10.00

Аб’яднанне па інтарэсах “Шахматы і шашкі”

Квяцінская Л.В.

9.00-10.00

Аб’яднанне па інтарэсах “Сцэнічнае майстэрства”

Шэўчык І.А.

9.00-10.00

Аб’яднанне па інтарэсах “Настольны тэніс””

Свістун С.У.

9.00-10.00

Кансультацыя псіхолага для вучняў 5-8 кл. “Хто я? Самаацэнка і ўзровень дамаганняў”

Эйсмант Ж.І.

9.00-13.00

Школа піянерскага актыву «Парастак» для камандзіраў цімураўскіх атрадаў

Ільніцкая Л.Р.            

10.00-11.00 

1-4 класы 

Кіналекторый "Беларускае кіно - дзецям". Прагляд кінафільма                                                       

Дагель Н.Я.

10.00-11.00 

5-8 класы 

Кіналекторый "З гісторыі беларускага кіно". Прагляд кінафільма                                                       

Кухта Л.Л.

11.00-12.00

Аб’яднанне па інтарэсах “Сцэнічнае майстэрства”

Шэўчык І.А.

11.00-12.00

Спартыўная секцыя “Агульная фізічная падрыхтоўка”

Свістун С.У.

11.00-14.00

Аб’яднанне па інтарэсах “Юныя краязнаўцы”

Кудрык Ю.В.

11.35-12.00

Кансультацыя псіхолага для бацькоў “Дапамажыце дзіцяці пераадолець свой страх”

Эйсмант Ж.І.

12.00-13.00

Кансультацыя настаўнікаў прадметнікаў для бацькоў па праблемных пытаннях вучэбных прадметаў (хімія, біялогія)

Кухта Л.Л.

12.00-14.00

Аб’яднанне па інтарэсах “Фактар –ПСІ””

Эйсмант Ж.І.

16.00-18.00

Аб’яднанне па інтарэсах “Займальная інфарматыка”

Казлоў В.А.

18.00- 21.00

9-11 класы

Кіналекторый "З гісторыі беларускага кіно". Прагляд кінафільма                                                       

Свістун С.У.    

 16 снежня

Навагодняя

майстэрня

Час

Назва мерапрыемства

Адказны

9.00-10.00

Аб’яднанне па інтарэсах “Шахматы і шашкі”

Квяцінская Л.В.

9.00-10.00

Аб’яднанне па інтарэсах “Сцэнічнае майстэрства”

Шэўчык І.А.

9.00-10.00

Аб’яднанне па інтарэсах “Настольны тэніс””

Свістун С.У.

9.00-10.00

Кансультацыя псіхолага для вучняў 9-11 кл. “Прафесіі нашых бацькоў”

Эйсмант Ж.І.

10.00-11.00 

1-4 класы 

Наведванне  Гродзенскага лялечнага тэатра. Навагодняе прадстаўленне "Каралева снягоў"

Карончык Г.М.

Дагель Н.Я.

10.00-11.00 

5-8 класы 

Спартыўнае свята “Вас выклікае спартландыя”   

Свістун С.У.

Кухта Л.Л.

11.00-12.00

Аб’яднанне па інтарэсах “Сцэнічнае майстэрства”

Шэўчык І.А.

11.00-12.00

Спартыўная секцыя “Агульная фізічная падрыхтоўка”

Свістун С.У.

11.00-14.00

Аб’яднанне па інтарэсах “Юныя краязнаўцы”

Кудрык Ю.В.

11.35-12.00

Кансультацыя псіхолага для бацькоў “Канфлікты ў сям’і: іх прычыны і рашэнне”

Эйсмант Ж.І.

12.00-13.00

Кансультацыя настаўнікаў прадметнікаў для бацькоў па праблемных пытаннях вучэбных прадметаў (хімія, біялогія)

Кухта Л.Л.

12.00-14.00

Аб’яднанне па інтарэсах “Фактар –ПСІ””

Эйсмант Ж.І.

16.00-18.00

Аб’яднанне па інтарэсах “Займальная інфарматыка”

Казлоў В.А.

18.00- 21.00

9-11 класы

Дзень суседзяў на базе ДУА “Воўпаўская сярэдняя школа” Вечар адпачынку "Усім гасцям мы шчыра рады"

Кудрык Т.Д.

9 снежня

Дзень здароўя

Час

Назва мерапрыемства

Адказны

9.00-10.00

Аб’яднанне па інтарэсах “Шахматы і шашкі”

Квяцінская Л.В.

9.00-10.00

Аб’яднанне па інтарэсах “Сцэнічнае майстэрства”

Шэўчык І.А.

9.00-10.00

Аб’яднанне па інтарэсах “Настольны тэніс””

Свістун С.У.

9.00-13.00

Раённы фестываль песні на замежнай мове «Інтэрфэст - 2017»

Кудрык Ю.В.

Шэўчык І.А.

9.00-10.00

Кансультацыя псіхолага для вучняў 5-8 кл. “Прафесіі нашых бацькоў”

Эйсмант Ж.І.

10.00-11.00 

1-4 класы 

Гульні-эстафеты "Зімовыя  забавы"

Маршалак Р.Ч.

10.00-11.00 

5-8 класы 

Майстэрня Дзеда Мароза

"Новы год стукае ў дзверы"

Ільніцкая Л.Р.   

Коўш В.С.

11.00-12.00

Аб’яднанне па інтарэсах “Сцэнічнае майстэрства”

Шэўчык І.А.

11.00-12.00

Спартыўная секцыя “Агульная фізічная падрыхтоўка”

Свістун С.У.

11.00-14.00

Аб’яднанне па інтарэсах “Юныя краязнаўцы”

Кудрык Ю.В.

11.35-12.00

Кансультацыя псіхолага для бацькоў “Канфлікты ў сям’і: іх прычыны і рашэнне”

Эйсмант Ж.І.

12.00-13.00

Кансультацыя настаўнікаў прадметнікаў для бацькоў па праблемных пытаннях вучэбных прадметаў (матэматыка)

Чарэпка Ю.Т.

12.00-14.00

Аб’яднанне па інтарэсах “Фактар –ПСІ””

Эйсмант Ж.І.

16.00-18.00

Аб’яднанне па інтарэсах “Займальная інфарматыка”

Казлоў В.А.

18.00- 21.00

9-11 класы

Вечар адпачынку "Усёй сям'ёй у спартыўную залу". Дыскатэка

Недзялеўская І.М.

 2 снежня

Дзень

прававых ведаў

 Час

Назва мерапрыемства

Адказны

9.00-10.00

Аб’яднанне па інтарэсах “Шахматы і шашкі”

Квяцінская Л.В.

9.00-10.00

Аб’яднанне па інтарэсах “Сцэнічнае майстэрства”

Шэўчык І.А.

9.00-10.00

Аб’яднанне па інтарэсах “Настольны тэніс””

Свістун С.У.

9.00-10.00

Кансультацыя псіхолага для вучняў 5-8 кл. “Эмацыянальны стан і прыёмы самарэгуляцыі”

Эйсмант Ж.І.

10.00-11.00 

1-4 класы 

Турнір "Знаўцы Права"

Глебік А.Р.

10.00-11.00 

5-8 класы 

Брэйн-рынг "Падлетак і Закон"

Кудрык Ю.В.

11.00-12.00

Аб’яднанне па інтарэсах “Сцэнічнае майстэрства”

Шэўчык І.А.

11.00-12.00

Спартыўная секцыя “Агульная фізічная падрыхтоўка”

Свістун С.У.

11.00-14.00

Аб’яднанне па інтарэсах “Юныя краязнаўцы”

Кудрык Ю.В.

11.35-12.00

Кансультацыя псіхолага для бацькоў “Бацькоўскае праграмаванне на няўдачу”

Эйсмант Ж.І.

12.00-13.00

Кансультацыя настаўнікаў прадметнікаў для бацькоў па праблемных пытаннях вучэбных прадметаў (руская мова)

Носка Т.С.

12.00-14.00

Аб’яднанне па інтарэсах “Фактар –ПСІ””

Эйсмант Ж.І.

16.00-18.00

Аб’яднанне па інтарэсах “Займальная інфарматыка”

Казлоў В.А.

18.00- 21.00

9-11 класы

Сустрэча са спецыялістамі, якія  pаймаюцца абаронай правоў епаўналетніх. Дыскатэка

Эйсмант Ж.І. 

 25 лістапада

Дзень прафілактыкі 

СНІДу

Час

Назва мерапрыемства

Адказны

9.00-12.00

Раённы конкурс «Акцябронак года - 2017»(на базе ДУА "Гімназія №1 г. Ваўкавыска")   

Ільніцкая Л.Р.

9.00-10.00

Аб’яднанне па інтарэсах “Шахматы і шашкі”

Квяцінская Л.В.

9.00-10.00

Аб’яднанне па інтарэсах “Сцэнічнае майстэрства”

Шэўчык І.А.

9.00-10.00

Аб’яднанне па інтарэсах “Настольны тэніс””

Свістун С.У.

9.00-10.00

Кансультацыя псіхолага для вучняў 10-11 кл. “Эмацыянальны стан і прыёмы самарэгуляцыі”

Эйсмант Ж.І.

10.00-11.00 

1-4 класы 

Забаўляльна-прафілактычная праграма "Разам весела гуляць"

Дагель Н.Я.

10.00-11.00 

5-8 класы 

Псіхалагічны занятак з элементамі трэнінгу “Пазнай сябе!”

Эйсмант Ж.І.

11.00-12.00

Аб’яднанне па інтарэсах “Сцэнічнае майстэрства”

Шэўчык І.А.

11.00-12.00

Спартыўная секцыя “Агульная фізічная падрыхтоўка”

Свістун С.У.

11.00-14.00

Аб’яднанне па інтарэсах “Юныя краязнаўцы”

Кудрык Ю.В.

11.35-12.00

Кансультацыя псіхолага для бацькоў “Бацькоўскае праграмаванне на няўдачу”

Эйсмант Ж.І.

12.00-13.00

Кансультацыя настаўнікаў прадметнікаў для бацькоў па праблемных пытаннях вучэбных прадметаў (руская мова)

Носка Т.С.

12.00-14.00

Аб’яднанне па інтарэсах “Фактар –ПСІ””

Эйсмант Ж.І.

16.00-18.00

Аб’яднанне па інтарэсах “Займальная інфарматыка”

Казлоў В.А.

18.00- 21.00

9-11 класы

Кіналекторый “Не зламі свой лёс”. Дыскатэка

Свістун С.У.

20 мая

ДЗЕНЬ Дзіцячых грамадскіх арганізацый

9.00 – 10.00- Работа аб'яднання па інтарэсах "Шахматы і шашкі"(ІІ падгрупа)

10.00 – 11.00 -Гульня –падарожа “Наша зорачка, свяці!”  Дагель Н.Я. (І-ІV класы)

10.00 – 11.00 - Свята  піянерскай дружбы “Піянер.ВY” Беразняк І.М.(V-VІІІ класы)

11.00 – 12.00- Работа аб'яднання па інтарэсах "Шахматы і шашкі"(ІІ падгрупа)

 12.00 – 13.00- Работа аб'яднання па інтарэсах "Настольны тэніс"

13.10 -15.10  - Работа аб'яднання па інтарэсах “Фактар ПСІ"

17.15 - 18.00 - Работа аб'яднання па інтарэсах " Жыць здорава!"

18.00 – 21.00 -  Дзень суседзяў на базе  ДУА “Воўпаўская сярэдняя школа”. Сустрэча з вучнямі ДУА “Рэплеўская сярэдняя школа” Кухта Л.Л. (ІX-XІ класы)

КАНСУЛЬТАЦЫІ

8.40-9.40    - Кансультацыя для бацькоў "Свабода і адказнасць"( педагог-псіхолаг Эйсмант Ж.І.)

12.00-13.00    - Кансультацыя для вучняў   8-9 класаў "Як змагацца са стрэсам і трывогай" (педагог-псіхолаг Эйсмант Ж.І.)

13 МАЯ

  Дзень здароўя. Сямейная субота

8.30 -10.00  -Секцыя па футболу. 

9.00 – 10.00- Работа аб'яднання па інтарэсах "Шахматы і шашкі"(ІІ падгрупа)

10.00 – 11.00  -Суботняя сустрэча "Гісторыя маёй сям'і ў фотаздымках" Маршалак Р.Ч. (І-ІV класы)

10.00 – 11.00 - КТС “ Мой радавод"  Чарэпка Ю.Т. (V-VІІІ класы)

11.00 – 12.00- Работа аб'яднання па інтарэсах "Шахматы і шашкі"(ІІ падгрупа)

12.00 – 14.00-  Спартыўнае мерапрыемства, прысвечанае заканчэнню навучальнага года. Свістун С.У., педагогі, якія выконваюць абавязкі класнага кіраўніка.

12.00 – 13.00- Работа аб'яднання па інтарэсах "Настольны тэніс"

13.10 -15.10    - Работа аб'яднання па інтарэсах “Фактар ПСІ"

17.15 - 18.00 - Работа аб'яднання па інтарэсах " Жыць здорава!"

18.00 – 21.00 - Чайная вечарына “ Сям'я-чароўны сімвал жыцця" Свістун С.У. (ІX-XІ класы)

КАНСУЛЬТАЦЫІ

11.00-12.00    - Кансультацыя для бацькоў па пытаннях арганізацыі летняга адпачынку вучняў (намеснік дырэктара  Носка Т.С.)

8.40-9.40    - Кансультацыя для бацькоў  "Свабода і адказнасць"( педагог-псіхолаг Эйсмант Ж.І.)

12.00-13.00    - Кансультацыя для вучняў  5-7 класаў "Як змагацца са стрэсам і трывогай" (педагог-псіхолаг Эйсмант Ж.І.)

29 КРАСАВІКА 

ДЗЕНЬ    ПАХОДАЎ

  8.30 -10.00  -Секцыя па футболу. 

 9.00 – 10.00- Работа аб'яднання па інтарэсах "Шахматы і шашкі"(ІІ падгрупа)

9.00-13.00  Экскурсія ў межах “Музейнай карты” па маршруту “Воўпа-Ізабелін-Мацвееўцы-Падароск” Маршалак Р.Ч. Глебік А.Р.

 10.00 – 11.00  - Двухдзённы велапрабег па маршруту “Воўпа- Старына-Міжава-Пескі- Воўпа” Кудрык Ю.В.

 11.00 – 12.00- Работа аб'яднання па інтарэсах "Шахматы і шашкі"(ІІ падгрупа)

12.00 – 13.00- Работа аб'яднання па інтарэсах "Настольны тэніс"

17.15 - 18.00 - Работа аб'яднання па інтарэсах " Жыць здорава!"

18.00 – 21.00 -Паход па маршруту “Воўпа-Гудзевічы-Воўпа” Свістун С.У., Недзялеўская І.М., Кухта Л.Л.     

       22 КРАСАВІКА 

ДЗЕНЬ ФІЛАЛОГІІ

  8.30 -10.00  -Секцыя па футболу. 

 9.00 – 10.00- Работа аб'яднання па інтарэсах "Шахматы і шашкі"(ІІ падгрупа)

9.00-13.00 - Дзень прафарыентацыі ў Ваўкавыскім будаўнічым ліцэі.Кудрык Т.Д.

10.00 – 11.00  - Гульнявая праграма “Востраў Гульняслоў” Карончык Г.М.

 11.00 – 12.00  Літаратурная гасцёўня “У гасцях у дзядулі Карнея” (да 135-годдзя са дня нараджэння К. Чукоўскага) Г.К. Дзямешчык

11.00 – 12.00- Работа аб'яднання па інтарэсах "Шахматы і шашкі"(ІІ падгрупа)

12.00 – 13.00- Работа аб'яднання па інтарэсах "Настольны тэніс"

17.15 - 18.00 - Работа аб'яднання па інтарэсах " Жыць здорава!"

18.00 – 21.00 -  Віктарына “Размаўляем па-беларуску” Калоша Ю.М.

15 КРАСАВІКА 

ДЗЕНЬ ЭКАЛОГІІ

  8.30 -10.00  -Секцыя па футболу. 

 9.00 – 10.00- Работа аб'яднання па інтарэсах "Шахматы і шашкі"(ІІ падгрупа)

10.00 – 11.00  - Экалагічная гульня “Падарожжа ў Лясное царства” Дагель Н.Я.

11.00 – 12.00  Гульня-віктарына “Прырода гаворыць нам…” Коўш В.С.

11.00 – 12.00- Работа аб'яднання па інтарэсах "Шахматы і шашкі"(ІІ падгрупа)

12.00 – 13.00- Работа аб'яднання па інтарэсах "Настольны тэніс"

17.15 - 18.00 - Работа аб'яднання па інтарэсах " Жыць здорава!"

18.00 – 21.00  Дзень суседзяў на базе ДУА “СШ г.п. Краснасельскі” Свістун С.У.

КАНСУЛЬТАЦЫІ

8.40-9.40 - Кансультацыя для бацькоў "Праблемы выхавання і зносін у сям'і " (педагог-псіхолаг Эйсмант Ж.І.)

12.00-13.00 - Кансультацыя для вучняў V-ІХ класаў "Як навцчыцца дараваць" (педагог-псіхолаг Эйсмант Ж.І.)

8 КРАСАВІКА 

Дзень здароўя

      8.30 -10.00  -Секцыя па футболу. 

        9.00 – 10.00- Работа аб'яднання па інтарэсах "Шахматы і шашкі"(ІІ падгрупа)

10.00 – 11.00  - Спартландыя “Вясёлыя старты”Карончык Г.М.

11.00 – 12.00  Ваенна-спартыўная гульня “Зарніца”Свістун С.У

 11.00 – 12.00- Работа аб'яднання па інтарэсах "Шахматы і шашкі"(ІІ падгрупа)

12.00 – 13.00- Работа аб'яднання па інтарэсах "Настольны тэніс"

17.15 - 18.00 - Работа аб'яднання па інтарэсах " Жыць здорава!"

18.00 – 21.00  Агітбрыгада “Я, ты, ён, яна – мы здаровая краіна!”Кухта Л.Л.

1 КРАСАВІКА 

Дзень дзіцячай кнігі

8.30 -10.00  -Секцыя па футболу. 

9.00 – 10.00- Работа аб'яднання па інтарэсах "Шахматы і шашкі"(ІІ падгрупа)

10.00 – 11.00  - Рэклама-прэзентацыя “Любімая кніга маёй сям’і”Беразняк І.М.

11.00 – 12.00  Літаратурнае свята  “У свеце казак” Барэйша Л.А.

 11.00 – 12.00- Работа аб'яднання па інтарэсах "Шахматы і шашкі"(ІІ падгрупа)

12.00 – 13.00- Работа аб'яднання па інтарэсах "Настольны тэніс"

17.15 - 18.00 - Работа аб'яднання па інтарэсах " Жыць здорава!"

18.00 – 21.00 - Экскурсія па маршруту “Воўпа-Гродна- Воўпа” Свістун С.У.

18.00-21.00 Вечар гумару і смеху “Вясёлы серпанцін”Кудрык Т.Д.

25 САКАВІКА 

Дзень настольных гульняў

8.30 -10.00  -Секцыя па футболу. 

9.00 – 10.00- Работа аб'яднання па інтарэсах "Шахматы і шашкі"(ІІ падгрупа)

10.00 – 11.00  - Тэатралізаванае свята “Вясна ідзе" ( сумеснае мерапрыемства на базе Воўпаўскага ДК (І-VІІ класы) Маршалак Р.Ч., Кудрык Ю.В.

10.00 – 13.00 - Алімпіяда па вучэбных прадметах "Беларуская мова і літаратура", "Фізіка", "Геаграфія", "Працоўнае навучанне" (V-VІІІ класы)

11.00 – 12.00- Работа аб'яднання па інтарэсах "Шахматы і шашкі"(ІІ падгрупа)

12.00 – 13.00- Работа аб'яднання па інтарэсах "Настольны тэніс"

17.15 - 18.00 - Работа аб'яднання па інтарэсах " Жыць здорава!"

18.00 – 21.00 - Забаўляльная праграма “Гульнявы бум” Свістун С.У. (ІX-XІ класы)

КАНСУЛЬТАЦЫІ

13.00-14.00    - Кансультацыя для бацькоў па пытаннях выкладання вучэбнага прадмета  "Геаграфія" (настаўнік Бучылка Н.А.)

РАЁННЫЯ МЕРАПРЫЕМСТВЫ

10.00-13.00    - Удзел у алімпіядзе  па беларускай мове сярод вучняў І ступені навучання (настаўнік  Карончык Г.М.)

11.00-13.00    - Квэст-гульня па спартыўнаму арыенціраванню "Крок за крокам нусустрач гісторыі" (настаўнік Свістун С.У.)

18 сакавіка 

працоўная субота

8.30-18.00 - Работа аб'яднанняў па інтарэсах, спартыўных секцый, факультатыўныя заняткі (згодна з раскладам).

10.00-12.00 - Першы этап абласной алімпіяды па вучэбных прадметах: матэматыка, руская мова, біялогія, гісторыя.

10.00-11.00 - Акцыя "Кніжчына бальніца" для вучняў І-ІV класаў (Глебік А.Р.)

10.00-11.00 - Акцыя "Ачысцім зямлю ад смецця" для вучняў V-VІІІ класаў (Чарэпка Ю.Т.)

12.30-13.30- Работа камп'ютарнага класа (Казлоў В.А.)

18.00-19.00 - Свая гульня "Здаровы лад жыцця - выбар маладых" для вучняў ІХ-ХІ класаў (Кухта Л.Л.)

Кансультацыі:

8.40-9.40- Кансультацыя для бацькоў "Мастацтва караць і заахвочваць" (педагог-псіхолаг Эйсмант Ж.І.)

11.00-12.00 - Кансультацыя для бацькоў па пытаннях выкладання вучэбнага прадмета "Руская мова" (Носка Т.С.)

12.00-13.00 - Кансультацыя для вучняў V-ІХ класаў "Барацьба са стрэсамі" (педагог-псіхолаг Эйсмант Ж.І.)

11 САКАВІКА

 ДЗЕНЬ ЗДАРОЎЯ

ДЗЕНЬ ПРАФАРЫЕНТАЦЫІ

8.30 -10.00  -Секцыя па футболу. 

9.00 – 10.00- Работа аб'яднання па інтарэсах "Шахматы і шашкі"(ІІ падгрупа)

10.00 – 11.00  - Спартыўна-турыстычная гульня “Марафон здароўя” Дагель Н.Я.

 10.00 – 13.00  Дзень прафарыентацыі на базе Ваўкавыскага аграрнага каледжа. Кудрык Т.Д.

10.00 – 11.00 -Спартыўнае свята “Вас выклікае Спартландыя”Свістун С.У.

 11.00 – 12.00- Работа аб'яднання па інтарэсах "Шахматы і шашкі"(ІІ падгрупа)

12.00 – 13.00- Работа аб'яднання па інтарэсах "Настольны тэніс"

13.10 -15.10    - Работа аб'яднання па інтарэсах “Фактар ПСІ"

17.15 - 18.00 - Работа аб'яднання па інтарэсах " Жыць здорава!"

18.00 – 21.00 - Гульнявая праграма " Вакол света" Бучылка Н.А.

4 САКАВІКА  Дзень вясны

8.30 -10.00  -Секцыя па футболу. 

9.00 – 10.00- Работа аб'яднання па інтарэсах "Шахматы і шашкі"(ІІ падгрупа)

10.00 – 11.00  -Свята “У гасцях у каляровых алоўкаў” Беразняк І.М. (І-ІV класы)

10.00 – 11.00 - Конкурсная праграма “А-ну, дзяўчынкі!” Коўш В.С. (V-VІІІ класы)

11.00 – 12.00- Работа аб'яднання па інтарэсах "Шахматы і шашкі"(ІІ падгрупа)

12.00 – 13.00- Работа аб'яднання па інтарэсах "Настольны тэніс"

13.10 -15.10    - Работа аб'яднання па інтарэсах “Фактар ПСІ"

17.15 - 18.00 - Работа аб'яднання па інтарэсах " Жыць здорава!"

18.00 – 21.00 - Конкурсная праграма “Паміж намі, дзяўчатамі” Недзялеўская І.М. (ІX-XІ класы)

КАНСУЛЬТАЦЫІ

11.00-12.00    - Кансультацыя для бацькоў па пытаннях выкладання вучэбнага прадмета  "Матэматыка" (настаўнік Коўш В.С.)

8.40-9.40    - Кансультацыя для бацькоў вучняў Х-ХІ класаў "Мастацтва караць і заахвочваць"( педагог-псіхолаг Эйсмант Ж.І.)

12.00-13.00    - Кансультацыя для вучняў Х-ХІ класаў "Барацьба са стрэсам" (педагог-псіхолаг Эйсмант Ж.І.)

25 лютага

Дзень дакладных навук

8.30 -10.00 -Секцыя па футболу. 

9.00 – 10.00- Работа аб'яднання па інтарэсах "Шахматы і шашкі"(ІІ падгрупа)

11.30 – 15.00 - Экскурсія па маршруту “Воўпа-Масты-Воўпа” для вучняў 1-6 класаў ( Кудрык Ю.В., Дагель  Н.Я.)

10.00 – 11.00 - Конкурсная праграма “Фізічная спартакіяда” (6-8 класы) Чарэпка Ю.Т.

11.00 – 12.00- Работа аб'яднання па інтарэсах "Шахматы і шашкі"(ІІ падгрупа)

12.00 – 13.00Работа аб'яднання па інтарэсах "Настольны тэніс"

13.10 -15.10    - Работа аб'яднання па інтарэсах “Фактар ПСІ"

17.15 - 18.00 - Работа аб'яднання па інтарэсах " Жыць здорава!"

18.00 – 21.00 - Гульня “Эрудыты, наперад!”(8-11 клас) Коўш В.С.

КАНСУЛЬТАЦЫІ

11.00-12.00    - Кансультацыя для бацькоў па пытаннях выкладання вучэбнага прадмета  "Матэматыка" (настаўнік Чарэпка Ю.Т.)

8.40-9.40    - Кансультацыя для бацькоў вучняў Х-ХІ класаў "Прычыны захопу камп'ютарам асобы дзіцяці"( педагог-псіхолаг Эйсмант Ж.І.)

12.00-13.00    - Кансультацыя для вучняў Х-ХІ класаў "Эмацыянальныя адносіны да выбару прафесіі" (педагог-псіхолаг Эйсмант Ж.І.)

18 лютага

 ДА ДНЯ АБАРОНЦЫ АЙЧЫНЫ

           

 8.30 -10.00 - Секцыя па футболу.  

9.00 – 9.45- Работа аб'яднання па інтарэсах "Што? Дзе? Калі?"

9.00 - 13.00 - Работа бібліятэкі.

9.00 – 10.00- Работа аб'яднання па інтарэсах "Шахматы і шашкі" (ІІ падгрупа)

10.00– 11.00  - Турнір “Гульні асілкаў” Маршалак Р.Ч

10.00– 11.00  -Экскурсія Воўпа-Гродна- Воўпа”. Кудрык Т.Д

 11.00 – 12.00 - Работа аб'яднання па інтарэсах "Шахматы і шашкі"(ІІ падгрупа)

12.00 – 13.00 - Работа аб'яднання па інтарэсах "Настольны тэніс"

11.00 -14.00    - Работа аб'яднання па інтарэсах “Юныя краязнаўцы”

12.30 - 13.30 - Работа камп'ютарнага класа

13.00 -15.00    - Работа аб'яднання па інтарэсах “Фактар ПСІ"

18.00 – 21.00  Дзень суседзяў на базе ДУА “СШ №1 г.п. Рось” Недзялеўская М.М.

11 лютага

ДЗЕНЬ ЗДАРОЎЯ

           

 8.30 -10.00 - Секцыя па футболу.  

9.00 – 9.45- Работа аб'яднання па інтарэсах "Што? Дзе? Калі?"

9.00 - 13.00 - Работа бібліятэкі.

9.00 – 10.00- Работа аб'яднання па інтарэсах "Шахматы і шашкі" (ІІ падгрупа)

10.00– 11.00  - Спартыўнае свята  з удзелам бацькоў  “Вас выклікае Спартландыя”    Глебік А.Р.

10.00– 11.00 Спартыўныя спаборніцтвы “Усёй сям’ёй на лыжы!”  Свістун  С.У.

 11.00 – 12.00 - Работа аб'яднання па інтарэсах "Шахматы і шашкі"(ІІ падгрупа)

12.00 – 13.00 - Работа аб'яднання па інтарэсах "Настольны тэніс"

11.00 -14.00    - Работа аб'яднання па інтарэсах “Юныя краязнаўцы”

12.30 - 13.30 - Работа камп'ютарнага класа

13.00 -15.00    - Работа аб'яднання па інтарэсах “Фактар ПСІ"

18.00 – 21.00  Дзень усіх закаханых.  Недзялеўская І.М

4 лютага

ДЗЕНЬ СУСТРЭЧЫ З ВЫПУСКНІКАМІ

8.30 -10.00 - Секцыя па футболу. 

9.00 – 9.45- Работа аб'яднання па інтарэсах "Што? Дзе? Калі?"

9.00 - 13.00 - Работа бібліятэкі.

9.00 – 10.00- Работа аб'яднання па інтарэсах "Шахматы і шашкі" (ІІ падгрупа)

10.00– 11.00 Гульня-падарожжа для акцябрат “Разам весела крочыць” Беразняк І.М.

10.00– 11.00 Інтэлектуальны турнір “Пішы, размаўляй, думай, лічы

Чарэпка Ю.Т.

 11.00 – 12.00 - Работа аб'яднання па інтарэсах "Шахматы і шашкі"(ІІ падгрупа)

12.00 – 13.00 - Работа аб'яднання па інтарэсах "Настольны тэніс"

11.00 -14.00    - Работа аб'яднання па інтарэсах “Юныя краязнаўцы”

12.30 - 13.30 - Работа камп'ютарнага класа

13.00 -15.00    - Работа аб'яднання па інтарэсах “Фактар ПСІ"

18.00 – 21.00  Вечар сустрэчы з выпускнікамі “Вечар школьных сяброў”

Носка Т.С. Кухта Л.Л.

        

                              28         

                      студзеня

Сямейная субота

8.30 -10.00 - Секцыя па футболу. 

9.00 – 9.45Работа аб'яднання па інтарэсах "Што? Дзе? Калі?"

9.00 - 13.00 - Работа бібліятэкі.

9.00 – 10.00Работа аб'яднання па інтарэсах "Шахматы і шашкі" (ІІ падгрупа)

10.00– 11.00 -  Гульня-падарожжа “Прафесіі нашых бацькоў” (І-VІІ класы)                                   (Кудрык Ю.В., Дагель Н.Я.)                                                                      

 11.00 – 12.00 - Работа аб'яднання па інтарэсах "Шахматы і шашкі"(ІІ падгрупа)

12.00 – 13.00 Работа аб'яднання па інтарэсах "Настольны тэніс"

11.00 -14.00    Работа аб'яднання па інтарэсах “Юныя краязнаўцы”

12.30 - 13.30 - Работа камп'ютарнага класа

13.00 -15.00    Работа аб'яднання па інтарэсах “Фактар ПСІ"

18.00 – 21.00  Гульня  "Што? Дзе? Калі?". Каманды вучняў, бацькоў, настаўнікаў. (VIIІ-ХІ класы)       (Кудрык Т.Д.)

                          21 студзеня

 Дзень  прыродазнаўчых ведаў

  

8.30 -10.00 -Секцыя па футболу. 

9.00 – 9.45Работа аб'яднання па інтарэсах "Што? Дзе? Калі?"

9.00 - 13.00 Работа бібліятэкі.

9.00 – 10.00- Работа аб'яднання па інтарэсах "Шахматы і шашкі" (ІІпадгрупа)

10.00 – 11.00 -  Гульня-падарожжаСцяжынкамі роднага краю” ( І-ІV класы)Глебік А.Р.

10.00 – 11.00 -  Гульня-віктарына Геаграфічная паказуха (V-VІІІ класы) Бучылка Н.А.

 11.00 – 12.00 - Работа аб'яднання па інтарэсах "Шахматы і шашкі"(ІІ падгрупа)

12.00 – 13.00Работа аб'яднання па інтарэсах "Настольны тэніс"

11.00 -14.00    Работа аб'яднання па інтарэсах “Юныя краязнаўцы”

12.30 - 13.30 - Работа камп'ютарнага класа

13.00 -15.00    Работа аб'яднання па інтарэсах “Фактар ПСІ"

18.00 – 21.00  Конкурсна-забаўлялная праграма "Што? Дзе? Калі і колькі?” (ІХ-ХІ класы)  Казлоў В.А.

14 студзеня

Дзень снегу

8.30 -10.00 -Секцыя па футболу. 

9.00 – 9.45- Работа аб'яднання па інтарэсах "Што? Дзе? Калі?"

9.00 - 13.00 - Работа бібліятэкі.

9.00 – 10.00- Работа аб'яднання па інтарэсах "Шахматы і шашкі" (ІІ падгрупа)

10.00 – 13.00 -  Дзень сельскага школьніка ва ўстанове дадатковай адукацыі. Наведванне Краснасельскага РЦТДіМ. (ІV-VІІ класы). Карончык Г.М.

10.00 – 11.00 -  Спаборніцтвы "Вясёлы біятлон". (V-VІІІ класы). Свістун С.У.

10.00 – 11.00 -  Спаборніцтвы-эстафета "Вясёлыя санкі". (І-ІV класы). Маршалак Р.Ч.

 11.00 – 12.00- Работа аб'яднання па інтарэсах "Шахматы і шашкі"(ІІ падгрупа)

  12.00 – 13.00- Работа аб'яднання па інтарэсах "Настольны тэніс"

11.00 -14.00    - Работа аб'яднання па інтарэсах “Юныя краязнаўцы”

12.30 - 13.30 - Работа камп'ютарнага класа.

13.00 -15.00    - Работа аб'яднання па інтарэсах “Фактар ПСІ"

17.15 - 18.00 - Работа аб'яднання па інтарэсах " Жыць здорава!"

18.00 – 21.00 - Гульнявая праграма "Завіруха мяце, завіруха" Носка Т.С.

17 снежня

Навагодняя майстэрня

8.30 -10.00 -Секцыя па футболу. 

9.00 – 9.45- Работа аб'яднання па інтарэсах "Што? Дзе? Калі?"

9.00 - 13.00 Работа бібліятэкі.

9.00 – 10.00- Работа аб'яднання па інтарэсах "Шахматы і шашкі"(ІІ падгрупа)

10.00 – 13.00 -Працоўная акцыя “Чакаем Новы год” Класныя кіраўнікі

 11.00 – 12.00- Работа аб'яднання па інтарэсах "Шахматы і шашкі"(ІІ падгрупа)

  12.00 – 13.00Работа аб'яднання па інтарэсах "Настольны тэніс"

11.00 -14.00    - Работа аб'яднання па інтарэсах “Краязнаўчы”

12.30 - 13.30 - Работа камп'ютарнагакласа.

15.10 -17.10    - Работа аб'яднання па інтарэсах “Фактар ПСІ"

17.15 - 18.00 - Работа аб'яднання па інтарэсах " Жыць здорава!"

18.00 – 21.00 - Дзень суседзяў на базе школы. Гульнявая праграма “Вітаем гасцей”

Недзялеўская І.МДыскатэка (9-11 клас)

3 снежня

Дзень прававых ведаў

8.30 -10.00 -Секцыя па футболу. 

9.00 – 9.45- Работа аб'яднання па інтарэсах "Што? Дзе? Калі?"

9.00 - 13.00 - Работа бібліятэкі.

9.00 – 10.00Работа аб'яднання па інтарэсах "Шахматы і шашкі"(І падгрупа)

10.00 – 11.00  Гульня-падарожжа па станцыях “Маю права на правы” Дагель Н.Я. (1-4 клас)

 11.00 – 12.00- Работа аб'яднання па інтарэсах "Шахматы і шашкі"(ІІ падгрупа)

10.00-11.00  Экскурсія па гораду Прававедаў.Коўш В.С. ( 5-8 клас)

  12.00 – 13.00- Работа аб'яднання па інтарэсах "Настольны тэніс"

11.00 -14.00    - Работа аб'яднання па інтарэсах “Краязнаўчы”

12.30 - 13.30 - Работа камп'ютарнагакласа.

15.10 -17.10    - Работа аб'яднання па інтарэсах “Фактар ПСІ"

17.15 - 18.00 - Работа аб'яднання па інтарэсах " Жыць здорава!"

18.00 – 21.00 -  Сустрэча са спецыялістамі, якія займаюцца абаронай правоў непаўналетніх. Эйсмант Ж.І.Дыскатэка (9-11 клас)

26 лістапада

Дзень прафілактыкі

СНІДу.

9.00 – 9.45Работа аб'яднання па інтарэсах "Што? Дзе? Калі?"

9.00 - 13.00 Работа бібліятэкі.

9.00 - 10.00 КТС “Бібліятэка збірае сяброў….”Барэйша Л.А.

9.00 – 10.00Работа аб'яднання па інтарэсах "Шахматы і шашкі"(І падгрупа)

10.00 – 14.00   -Удзел у спаборніцтвах па спартыўнаму арыенціраванню.

11.00 – 12.00- Работа аб'яднання па інтарэсах "Шахматы і шашкі"(ІІ падгрупа)

10.00 – 11.00- Выстава малюнкаў  “Беражыце жыццё - яно не мае цаны” Глебік А.Р.(1-4 клас)

11.30-12.30  -  Афармленне  адзінага инфармацыйнага стэнда “Ведай больш” Чарэпка Ю.Т.( 5-8 клас )

12.00 – 13.00Работа аб'яднання па інтарэсах "Настольны тэніс"

11.00 -14.00    Работа аб'яднання па інтарэсах “Краязнаўчы”

12.30 - 13.30 - Работа камп'ютарнагакласа.

15.10 -17.10    - Работа аб'яднання па інтарэсах “Фактар ПСІ"

17.15 - 18.00 - Работа аб'яднання па інтарэсах " Жыць здорава!"

18.00 – 21.00 - Інформ-дайджэст “Украдзенае  СНІДам наследдзе:вядомыя і загінуўшыя” Кухта Л.Л Дыскатэка (9-11 клас)

19 лістапада

Дзень карысных ведаў

9.00 – 10.00Работа аб'яднання па інтарэсах "Што? Дзе? Калі?"

9.00 - 13.00 Работа бібліятэкі.

9.00 – 10.00Работа аб'яднання па інтарэсах "Шахматы і шашкі"(ІІ падгрупа). Квяцінская Л.В.

11.00 – 12.00Работа аб'яднання па інтарэсах "Шахматы і шашкі"(ІІ падгрупа).Квяцінская Л.В.

10.00 – 11.00- Эрудзіт- гульня  "Не загінь ад невуцтва"  Маршалак Р.Ч. (1-4 клас)

10.00 – 11.00-  КТС "Мы  кідаем кліч: алкаголь і тытунь  прэч" Беразняк І.М.

12.00 – 13.00Работа аб'яднання па інтарэсах "Настольны тэніс" Квяцінская Л.В.

11.00 -14.00    - Работа аб'яднання па інтарэсах “Краязнаўчы”.Кудрык Ю.В.

11.00 - 13.00 - Работа камп'ютарнагакласа.

17.15 - 18.00 - Работа аб'яднання па інтарэсах " Жыць здорава!" Чарэпка Ю.Т.

18.00 – 21.00 - Дзень суседзяў. Наведванне ДУА "Сярэдняя школа г.п. Краснасельскі". Недзялеўская І.М.

18.00 – 21.00 - У школе: Відэа-дайджэст "Курыцельныя сумесі-даніна модзе ці..."  (прагляд відэаролікаў, мастацкага фільма). Дыскатэка (9-11 клас). Бучылка Н.А.

12 лістапада

Дзень Здароўя

8.30 -10.00 -Секцыя па футболу (малодшая група) 

9.00 – 9.45Работа аб'яднання па інтарэсах "Што? Дзе? Калі?"

9.00 - 13.00 Работа бібліятэкі.

9.00 – 10.00Работа аб'яднання па інтарэсах "Шахматы і шашкі"(І падгрупа)

11.00 – 12.00Работа аб'яднання па інтарэсах "Шахматы і шашкі"(ІІ падгрупа)

9.00 – 10.30- Рухомыя гульні.Конкурс малюнкаў "Мы супраць курэння" Карончык Г.М.(1-4 клас)

10.30 – 11.00Лабараторыя "Нікацін з кропкі гледжання эксперыментатара". Казлоў В.А.

10.00-11.00  - Спартыўнае свята " За здароўем у спартыўную залу" ( 5-8 класы ) Свістун С.У.

12.00 – 13.00Работа аб'яднання па інтарэсах "Настольны тэніс"

11.00 -14.00    - Работа аб'яднання па інтарэсах “Краязнаўчы”

12.30 - 13.30 - Работа камп'ютарнагакласа.

15.10 -17.10    - Работа аб'яднання па інтарэсах “Фактар ПСІ"

17.15 - 18.00 - Работа аб'яднання па інтарэсах " Жыць здорава!"

18.00 – 21.00 - Круглы стол "Курыць ці не курыць". Дыскатэка (9-11 клас) Свістун С.У.

5 лістапада

Дзень экскурсіі

7.00 -23.00 -Экскурсія па маршруту Воўпа- Жодзіна-Мінск-Воўпа з наведваннем вытворчасці БелАЗаў, музея Вялікай Айчыннай вайны (1-11 клас) адказныя Носка Т.С., Кудрык Ю.В., Дагель Н.Я., Бучылка Н.А.

9.00 – 9.45Работа аб'яднання па інтарэсах "Што? Дзе? Калі?"

12.00 – 13.00Работа аб'яднання па інтарэсах "Настольны тэніс".

15.10 -17.10    - Работа аб'яднання па інтарэсах “Фактар ПСІ".

29 кастрычніка

Дзень талерантнасці

8.30 -10.00 -Секцыя па футболу.  

9.00 – 9.45Работа аб'яднання па інтарэсах "Што? Дзе? Калі?"

9.00 - 13.00 Работа бібліятэкі.

9.00 – 10.00Работа аб'яднання па інтарэсах "Шахматы і шашкі".

10.00 - 11.00  Вусны часопіс “Мы розныя, але разам".  (1-4 кл)(Глебік А.Р.)

11.00 – 12.00Дыскусія “Я і телерантнасць”.(5-8 кл )(Коўш В.С.)

11.00 – 14.00  Экскурсія па маршруту Воўпа- Ваўкавыск- Воўпа, з наведваннем музея СШ №5 г.Ваўкавыска, Ваўкавыскага ЦТДіМ. (1-8 кл )

12.00 – 13.00Работа аб'яднання па інтарэсах "Настольны тэніс".

12.30 - 13.30 - Работа камп'ютарнагакласа.

15.10 -17.10    - Работа аб'яднання па інтарэсах “Фактар ПСІ".

17.15 - 18.00 - Работа аб'яднання па інтарэсах " Жыць здорава!"

18.00 – 21.00 - Шоу-праграма "Баль Восені". Дыскатэка (8-11 клас) 

22 кастрычніка

Дзень прафарыентацыі

8.30 -10.00 -Секцыя па футболу (малодшая група) 

9.00 – 9.45Работа аб'яднання па інтарэсах "Што? Дзе? Калі?"

9.00 - 13.00 Работа бібліятэкі.

9.00 – 10.00Работа аб'яднання па інтарэсах "Шахматы і шашкі"(І падгрупа)

11.00 – 12.00Работа аб'яднання па інтарэсах "Шахматы і шашкі"(ІІ падгрупа)

10.00-11.00  -  Гульня "Азбука прафесій" (1-4 кл. ) Маршалак Р.Ч.

11.30-12.30  -  Круглы стол з удзелам бацькоў. Сустрэча з прадстаўнікамі розных прафесій  (5-8 кл. ) Чарэпка Ю.Т.

12.00 – 13.00Работа аб'яднання па інтарэсах "Настольны тэніс"

11.00 -14.00    - Работа аб'яднання па інтарэсах “Краязнаўчы”

12.30 - 13.30 - Работа камп'ютарнагакласа.

15.10 -17.10    - Работа аб'яднання па інтарэсах “Фактар ПСІ"

17.15 - 18.00 - Работа аб'яднання па інтарэсах " Жыць здорава!"

18.00 – 21.00 - Шоу-праграма "Шлях у прафесію". Дыскатэка (9-11 клас) Эйсмант Ж.І.

15 кастрычніка

Дзень восені

7.50 - 8.35 - Работа аб'яднання па інтарэсах " Жыць здорава!"

8.35 -10.00 -Секцыя па футболу

9.00 – 10.00- Работа аб'яднання па інтарэсах "Што? Дзе? Калі?"

9.00 - 13.00 - Работа бібліятэкі.

10.00-11.00  - Гульнявая праграма "Бульбінка запрашае сяброў" (1-7 кл. )

11.00 -14.00    - Работа аб'яднання па інтарэсах “Краязнаўчы”

12.30 - 13.30 - Работа камп'ютарнагакласа.

18.0021.00 - Дэбаты “Планета талерантнасці”, Дыскатэка

8 кастрычніка

Дзень здароўя

7.50-8.45 - Работа аб'яднання па інтарэсах "Жыць здорава!"

9.00 - 9.45 - Работа аб'яднання па інтарэсах "Шахматы і шашкі"

9.00 - 10.00 - Заняткі агульнай фізічнай падрыхтоукі.

9.00 - 13.00 - Работа бібліятэкі.

                         10.00-11.00  - Агульнашкольны  легкаатлетычны крос.          11.00-12.00- Спартландыя з удзелам бацькоў "Далей. Мацней.Вышэй"(для вучняў 1-4 класаў)

11.00-12.00 - Поле цудаў "У свеце спорту" ( для вучняў 5-8 класаў)

12.30 - 14.30 Работа аб'яднання па інтарэсах "Настольны тэніс"

12.30 - 13.30 - Работа камп'ютарнага класа.

19.00 - 21.00 - Інтэлектуальны марафон "Дайдзі да фінішу". Дыскатэка.

1 кастрычніка

Дзень добрых спраў

7.50 - 8.35 - Работа аб'яднання па інтарэсах " Жыць здорава!"

9.00 - 9.45 - Работа аб'яднання па інтарэсах "Шахматы і шашкі"

9.00 - 13.00 - Работа бібліятэкі.

                         10.00-11.00  - Выраб падзелак  "Майструем для бабулі і дзядулі" (для вучняў 1-4 класаў)

10.00 - 12.00 -  акцыя "Дапаможам састарэлым" (для вучняў 5-8 класаў)

        10.00    Двухдзённы паход па маршруту  Воўпа-Рэпля-Гудзевічы-Воўпа

12.30 - 14.30 Работа аб'яднання па інтарэсах "Настольны тэніс"

12.30 - 13.30 - Работа камп'ютарнага класа.

9.30 - 10.30 - Кансультацыя педагога-псіхолага для бацькоў.

9.00 - 10.00 - Кансультацыя педагога - псіхолога  для вучняў 5-7 класаў .

19.00-21.00 -Вечарына  "Сагрэй сваім цяплом"

24 верасня

Дзень турызму.

Культурная субота (творчая)

7.50 - 8.35 Работа аб'яднання па інтарэсах " Жыць здорава!"

9.00 - 9.45 - Работа аб'яднання па інтарэсах "Шахматы і шашкі"

9.00 - 13.00 - Работа бібліятэкі.

                         10.00-13.00  - Дзень  пазашкольніка. Наведванне УА "Ваўкавыскі раённы цэнтр тэхнічнай творчасці ".

        10.00-14.00   Паход выхаднога дня "Краязнаўчы квест"

12.30 - 14.30 Работа аб'яднання па інтарэсах "Настольны тэніс"

12.30 - 13.30 - Работа камп'ютарнага класа.

9.30 - 10.30 - Кансультацыя педагога-псіхолага для бацькоў.

9.00 - 10.00 - Кансультацыя педагога - псіхолога  для вучняў 5-7 класаў .

19.00-21.00 -Вечар адпачынку "Збяры Беларусь у сваім сэрцы"

                  10 верасня

Дзень Піянерыі

7.50 - 8.35 Работа аб'яднання па інтарэсах " Жыць здорава!"

9.00 - 9.45 - Работа аб'яднання па інтарэсах "Шахматы і шашкі"

9.00 - 10.00 - Заняткі агульнай фізічнай падрыхтоукі.

9.00 - 13.00 - Работа бібліятэкі.

                         10.00-12.00  - Урачыстая лінейка, прысвечаная Дню БРПА. Гульня-падарожжа "Школа піянерскіх навук".          

12.30 - 14.30 Работа аб'яднання па інтарэсах "Настольны тэніс"

12.30 - 13.30 - Работа камп'ютарнага класа.

9.30 - 10.30 - Кансультацыя педагога-псіхолага для бацькоў.

9.00 - 10.00 - Кансультацыя педагога - псіхолога  для вучняў 5-7 класаў .

19.00-21.00 -Вечар адпачынку "Пакаленне NEXT"

3 верасня

Дзень здароўя

7.50 - 8.35 Работа аб'яднання па інтарэсах " Жыць здорава!"

9.00 - 9.45 - Работа аб'яднання па інтарэсах "Шахматы і шашкі"

9.00 - 10.00 - Заняткі агульнай фізічнай падрыхтоукі.

9.00 - 13.00 - Работа бібліятэкі.

                         10.00-12.00  - Спартыўнае свята, прысвечанае пачатку навачульнага года.          

12.30 - 14.30 Работа аб'яднання па інтарэсах "Настольны тэніс"

12.30 - 13.30 - Работа камп'ютарнага класа.

9.30 - 10.30 - Кансультацыя педагога-псіхолага для бацькоў.

9.00 - 10.00 - Кансультацыя педагога - псіхолога  для вучняў 5-7 класаў .

19.00-21.00 -Танцавальны вечар "Школа вітае сяброў"

 

            

 

 

Комментарии:
Оставлять комментарии могут только авторизованные посетители.